Forum » Nieokreślone »

Zawidawieści


Zaloguj się, by dodać odpowiedź.

ponad 11 lat temu #1
Karol

Witam. Co się stało z Zawidawieściami ?? Nie będą juz publikowane na tej stronie ??

ponad 11 lat temu #2
Juzef

Zawidawieści nie będą publikowane, bo właściwie przestały istnieć. Z końcem bodajże kwietnia b.r. zakończył się projekt "Partnerstwo dla Zawidawia" w ramach którego wydawana była gazeta i wobec braku zasilania wszystko niestety poszło się rębać. Także na to wygląda, że to koniec, nie ma już nic... Sugerowałem, by pozostano choć przy wydaniu internetowym, niestety jakoś się to zawaliło zupełnie. Może coś, gdzieś, kiedyś może będzie, ale wiadomo jak jest, jak nie ma kasy, bo zakładam, że głównie o to chodziło. Mówi się trudno. Mądra sentencja na tę okazję.. "Tak dobrze żarło i zdechło" :)

ponad 11 lat temu #3
Karol

Szkoda...

ponad 11 lat temu #4
Juzef

Ano. Jest ponoć jakaś nikła szansa, że gdzieś w tym roku chyba na jesień się ukonstytuuje nowy organ, który by coś wydawać zaczął na kształt tego, co było, ale to jedynie słyszałem, nie wiem na ile pewne. Wszystko zapewne rozbija się o pieniądze. Na mniejszych osiedlach dają radę z wydawaniem własnego organu prasowego, trzeba tylko pieniędzy lub pomysłu skąd je wziąć. Tutaj ponoć był pomysł utrzymywania z reklam, ale ostatecznie nie znalazło się dość reklamodawców.

ponad 10 lat temu #5
karola

I nici z tego nowego organu :((

ponad 10 lat temu #6
tiraeth

Nowy organ jest. Doszły mnie słuchy, że powrót gazetki jest uzależniony od sponsorów - samo i za darmo się nie wydrukuje. Czy i kiedy powróci? To akurat pytanie do nowej ekipy.

ponad 10 lat temu #7
Juzef

O inny organ mi chodziło, ale każdy byłby dobry, aby działało. A druk paru stron raz na miesiąc w tych nawet paru tys. egzemplarzy chyba nie jest kosmicznym wydatkiem. Chociaż z tego, co słyszałem od grupy inicjatywnej usiłującej reanimować swego czasu tę gazetę za środki z reklam, utrzymać tak tego nie było możliwym.

ponad 10 lat temu #8
tiraeth

Pożyjemy, zobaczymy :)

ponad 7 lat temu #9
karola

Co to za film kręcili w zeszłym tygodniu na Armii Ludowej?

Zaloguj się, by dodać odpowiedź.