Forum » Nieokreślone »

Wypadki


Zaloguj się, by dodać odpowiedź.

ponad 10 lat temu #1
karola

W czwartek był jakiś wypadek pod Zakrzowem , jechało kilka strży , policja , karetka , bardzo im się śpieszyło - wiecie co się działo?

ponad 10 lat temu #2
Juzef

Pojęcia nie mam, ale zapewne wystarczy śledzić w przyszłym tygodniu stronę Policji: http://www.dolnoslaska.policja.gov.pl/www/index.cgi?numer=20&menu=4 - jest tam link do opisów wypadków z ubiegłego tygodnia, więc za tydzień powinni coś napisać.

ponad 9 lat temu #3
likasso

Dzisiaj na wysokości dworca kolejowego Psie Pole był jakiś wypadek ? Ogromne korki sięgające aż do Brucknera. Wie ktoś może co się stało ? Widziałem tylko jakiś namiot policyjny i radiowóz. Jakieś morderstwo ?

ponad 9 lat temu #4
Juzef

Która to była godzina? Osobiście nic nie widziałem, gazety też coś nic nie napisały jak dotąd. Może na w/w stronie policji z czasem coś napiszą. A jeśli coś większego, to i gazety powinny napisać.

ponad 9 lat temu #5
likasso

Wracałem z pracy ok. 16:20, więc mogło to się zdarzyć w granicach godz. 15-16.

ponad 9 lat temu #6
Juzef

Nie skojarzyłem tego od razu, bo stacja kolejowa to raczej Sobieskiego lub Bierutowska, ale GW coś wspominała. Tylko pismaki jak zwykle mają problemy z geolokalizacją...

Cytat:

Wypadek na ul. Krzywoustego, jedna osoba nie żyje

Tuż przed godz. 15 pieszy wszedł na jezdnię i został potrącony przez samochód osobowy. Mężczyzna zmarł.
Mężczyzna miał ok. 50 lat. Sprawę bada teraz policja.

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,7643753,Wypadek_na_ul__Krzywoustego__jedna_osoba_nie_zyje.html

ponad 9 lat temu #7
likasso

Juzef, tak to ten wypadek. W GW jak zwykle nie mają mapy Wrocławia pod ręką. Wypadek był na Sobieskiego. Dzięki za info.

ponad 9 lat temu #8
Karol

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,8343453,Rowerzysta_wpadl_pod_kola_samochodu__Zginal_na_miejscu.html?utm_source=Nlt&utm_medium=Nlt&utm_campaign=1077917

ponad 9 lat temu #9
tiraeth

Pisałem na forum gazety, napiszę i tutaj: czasem musi zdarzyć się tragedia, żeby piesi i rowerzyści zwrócili uwagę na to, jaki oni mają pęd, a jaki pęd ma samochód i uświadomili sobie, że auto nie ma kotwicy i nie zatrzyma się w miejscu na widok bezmyślnie wchodzącego na pasy pieszego. No ale przecież 10 sekund to za dużo, żeby zaczekać aż auto przejedzie...

ponad 9 lat temu #10
Karol

Wyobraźni brakuje po obu stronach. Ci sami co bezmyślnie przechodzą po pasach wsiadają do samochodów i bezmyślnie prowadza.

Zaloguj się, by dodać odpowiedź.