Forum » Nieokreślone »

Nowa strona Rady Osiedla


Zaloguj się, by dodać odpowiedź.

ponad 10 lat temu #1
Juzef

Oto jesteśmy świadkami, jak RO coś mówi i się to sprawdziło, bo właśnie ruszyła nowa wersja strony Rady Osiedla Zawidawie. Na razie wiadomości na niej niewiele, ale już widać postępy: dostępne są np. ogłoszenia z UM.
Ludu, jak oceniacie te zmiany? Czy może jeszcze za wcześnie ocieniać i dopiero z czasem będzie można podsumować, zależnie od stopnia świeżości informacji na owej stronie dostępnych?

ponad 10 lat temu #2
olo

Lepsze jest wrogiem dobrego.
Główną wartością strony Rady Osiedla jest informacja. Sprawna i rzetelna. Jak dla mnie może być białą farbą na drewnianym płocie, byle na czas.
Jak dla mnie para w gwizdek. Nie wiesz co zrobić, zrób reoragnizację.

ponad 10 lat temu #3
Juzef

Faktycznie, chodzi głównie o informację, ale już sam fakt, że RO się stroną zainteresowała, dobrze świadczy. U poprzedników istnienie strony było złem koniecznym, a i tak informacje umieszczali tam raz do roku najwyżej. Teraz zanosi się na poprawę sytuacji, ale to się da ocenić w pełni za czas jakiś.

ponad 10 lat temu #4
karola

No ale wszystkie stanowiska w radzie obsadzili przedstawiciele Zgorzeliska , to jest pozytywna informacja przynajmniej dla mnie bo tam teraz mieszkam .

ponad 10 lat temu #5
DiP

taaakkk .. wysłałem maila do naszej kochanej RO .. ciekawe jak szybko zareagują;)

ponad 10 lat temu #6
pawelnapora

Skład nowej Rady, którą miałem przyjemność poznać, wydaje się bardzo interesujący a osoby w niej zasiadające pełne energii. Życzę im powodzenia, zwłaszcza we współpracy z Władzami Miasta, bo wiem, że nie jest to takie proste a oczekiwania mieszkańców ogromne.
Mało mnie śmieszy i zachwyca taki skład Zarządu i Prezydium. Mam nadzieję, że nie będzie kierowania się zasadą TKM... bo to tylko będzie prowadziło do kolejnych konfliktów i podziałów
Może i nikt nie miał serca do prowadzenia tamtej strony www. ale miała jedną zaletę - można było komentować teksty i informacje, które były zamieszczane...

ponad 10 lat temu #7
Juzef

Cytat:
miała jedną zaletę - można było komentować teksty i informacje, które były zamieszczane...

Hm, przecież teraz również można. Przynajmniej jest taka techniczna możliwość.

ponad 10 lat temu #8
tiraeth

Cytat:
Hm, przecież teraz również można. Przynajmniej jest taka techniczna możliwość.
Techniczna (i praktyczna) możliwość, jak widzę, została przywrócona do życia!

ponad 10 lat temu #9
J&Ł

Witam serdecznie Wszystkich.
Kilka słów wyjaśnienia, co do nowej strony.Jeżeli chodzi o komentarze to jest taka możliwość na stronie i nie rozumiem, w czym jest problem. Obiecałem,że nowa strona powstanie do końca maja i powstała.Postaram się teraz, aby sprawy, które prowadzimy w radzie były dla Waszej informacji właśnie na tej stronie. Wprowadzę jeszcze nowy wpis bardzo ważny, systematyczność i zaangażowanie się radnych na zebraniach w radzie, aby mieszkańcy mogli zobaczyć, na kogo głosowali i jak ich radni poszczególni z osiedli działają.

I tak na marginesie.
Jeden przykład z góry, sprawa festynu z okazji rocznicy 900- lecia Psiego Pola.
To ,że on będzie to podsumuję krótko.CUD NAD WIDAWĄ! a dlaczego? proszę zadać to pytanie do ludzi odpowiedzialnych za te sprawy, którzy mieli na to dobrych 6 miesięcy do załatwienia.My 4 tygodnie. Jeżeli ktoś chce zobaczyć właśnie ten cud! to zapraszam na festyn 06.06.2009.Ale nikt idąc na radnego nie mówił,że będzie łatwo;-) Jeszcze raz pozdrawiam!

ponad 10 lat temu #10
karola

Festyn fajna sprawa ale co z remontami, kanalizacją, drogami - od radnego oczekuję informacji na takie tematy i systematycznego dopytywania się o nie w UM a świętowanie OK ale oby na tym działania rady się nie zakończyły.

Odpowiedz